Zajmuję się tylko jedną Rzeczą: Sprzedaż

Nie ma Jednej prawdy, jednej strategii, jednego schematu działania. Gdy słyszysz w otoczeniu, że ktoś uzurpuje sobie prawo do prawdy, do skuteczności, do nauczania – to znaczy, że masz do czynienia z kuglarzem. Człowiekiem, bądź firmą która zna się być może na czarowaniu ale za tym kryje się tylko sztuczka, coś co trwa do czasu, gdy ktoś inny nie połapie się o co tak prawdziwie chodzi. A to zawsze prędzej czy później wychodzi na wierzch.

Nie zamierzam uzurpować sobie prawa do prawdy, jedynej słusznej i sprawdzonej.  Pomimo, że tak uważam, bo ją przetestowałem, sprawdziłem i sprawdzam. Mogę jednak Ci opowiedzieć o moich własnych doświadczeniach. O skuteczności moich działaniach, w moich działalnościach w czasach takich a nie innych. I jeżeli to do Ciebie będzie, kolokwialnie mówiąc „gadać” to znaczy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprawdzi się także u Ciebie. W innym wypadku poszukaj innego nauczyciela, trenera, konsultanta. Zwał jak zwał.

Ja zapraszam Cię do mojego świata. Sprzedaży opartej na The Challenger Sale.

– Mateusz Mrozowski- 

Wejdź i Sprawdź
Jarosław Tepling
Kierownik Oddziału, Open Finance S.A.

Nieprzewidywalny, nietuzinkowy, charyzmatyczny. Ogromna inspiracja, jeszcze większa energia. Wart każdej minuty

Dawid Zawiliński
Kierownik Regionalny w firmie Amara.

…pozytywny wariat, przebojowy i błyskotliwy…

Łukasz Mężyk
Członek Sztabu Trenerskiego Reprezentacji Polski Kadetów.

Jego pozytywne myślenie i zaangażowanie przekładają się na cały zespoł począwszy od zawodników na sztabie szkoleniowym skończywszy

Bartłomiej P.
Fundacja Kuźnia Inspiracji

Mateusz to świetny fachowiec, wie co robi i potrafi zainspirować każdego! A o to nam chodzi!